Big Production
Casting OnLine
CastingOnLine logo

Krok po kroku Casting On Line®

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

REJESTRACJA I LOGOWANIE
Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy i dołącz swoje portfolio. Po zarejestrowaniu się otrzymasz indywidualny numer użytkownika, na stałe przypisany do Twojego profilu. Logując się, podajesz login i hasło , wówczas dołączasz do społeczności Casting On Line. Rejestracja i logowanie są całkowicie darmowe!

Nie posiadasz własnego portfolio? Skontaktuj się z nami, a damy Ci możliwość udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej: wskażemy Ci najlepszych fotografów w Polsce (z Twojego regionu), którzy posiadają nasz Certyfikat współpracy i wykonają dla Ciebie sesję zdjęciową. (zobacz ich w zakładce portfolio).

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje i brać udział w castingach i zleceniach, wystarczy tylko aktywować usługę KONTO GWIAZDA (Kontrakt miesięczny/roczny).

*Proponujemy Ci do wyboru 2 formy współpracy:

ZŁOTA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY NA 365 dni)

ZIELONA GWIAZDA (KONTRAKT ROCZNY NA 30 dni)

I. Konto ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny)

1. umożliwia uczestnikowi:

a. Promocję, prezentację i wykorzystanie jego wizerunku lub osobisty udział UCZESTNIKA w imprezach promocyjnych, różnych formach działalności reklamowej, filmowej, marketingowej, pokazach, reality show, eventach, castingach, konkursach oraz w innych przedsięwzięciach podobnego rodzaju przez umieszczenie zdjęć, filmów i innych materiałów na portalu www.castingonline.pl.
b. Otrzymywanie informacji droga mailową o aktualnych castingach i zleceniach, w których pośredniczy ATV Group & Casting On Line na zlecenie innych podmiotów.

2. Korzyści związane z wykupieniem konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny).

a. Zmiana statusu z OFFline na ONline na okres 365 dni;
b. Skala głosów w profilu zostaje rozszerzona o dodatkowe 15 i 30 punktów (skala 1-5 punktów w przypadku zwykłego konta);
c. Uczestnik widzi, ile punktów otrzymał od innych użytkowników;
d. Uczestnik widzi wszystkie osoby obserwujące jego profil, a nie tylko 5 ostatnich;
e. Uczestnik ma możliwość dysponowania 10 prezentami (zakładka prezenty w profilu), a nie tylko 3;
f. Awatar Uczestnika jest wyróżniony ZŁOTĄ gwiazdką;
g. Uczestnik może dodać do swojego portfolio, aż 24 zdjęcia (na zwykłym koncie 6 zdjęć).
h. W imieniu i za każdorazową zgodą UCZESTNIKA, ATV Group & Casting On line prowadzi będzie negocjacje z podmiotami zainteresowanymi wykorzystaniem jego wizerunku lub jego osobistym udziałem w przedsięwzięciach. O przebiegu powyższych negocjacji, których następstwem jest podpisanie za zgodą UCZESTNIKA kontraktu, o którym ATV Group & Casting On line zobowiązuje się bezzwłocznie powiadomić UCZESTNIKA.
i. Obsługa prawna przy zawieraniu kontraktów.

* poniżej zostały przedstawione dokładne opisy usługi KONTO GWIAZDA (KONTRAKT MIESIĘCZNY/ ROCZNY)

3. W celu realizacji usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny):

a. UCZESTNIK potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem portalu Casting On Line, rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń, w tym w szczególności akceptuje Warunki świadczenia usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny).

4. Wykupienie konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny)

Warunkiem wykupienia usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) na okres 365 dni i zmiany statusu z OFF na On Line jest uiszczenie przez UCZESTNIKA bezzwrotnej opłaty manipulacyjnej, na dowolny z poniższych sposobów:

a. 99zł brutto przelewem internetowym; b. 99zł brutto przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy ATV Group & Casting On Line nr rachunku: PKO BP 68 1020 3352 0000 1302 0164 8005

5.W celu usprawnienia procesu związanego z otrzymywaniem i realizacją propozycji castingowych oraz zleceń, prosimy Państwa o uzupełnienie w/w oświadczeń, co umożliwi Państwu w momencie otrzymania zlecenia sprawny przebieg angażu.

6. Warunki przedłużenia konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny).

ATV Group & Casting On Line powiadomi uczestnika w terminie 14 dni przed datą zakończenia ważności statusu ON mailem lub telefonicznie o możliwości wykupienia usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) na okres kolejnych 12 miesięcy.

7. W przypadku nie dokonania opłaty w jeden ze sposobów opisanych w pkt. 1 Użytkownik:

wysyłając tylko 1 sms w ciągu 24 godzin otrzymuje czerwoną gwiazdkę na 181 dni, a jego status nadal pozostaje Off Line;

wysyłając 2 smsy w ciągu 24 godzin Użytkownik otrzymuje czerwoną gwiazdkę na 365 dni, a jego status nadal pozostaje Off Line;

wysyłając kolejne smsy po upływie 24 godzin, z wyłączeniem spełnienia warunku z pkt.1, czerwona gwiazdka przedłuża się o kolejne okresy po 181 dni każdy, a status Użytkownika nadal pozostaje Off Line.

8. UCZESTNIKOWI przysługuje prawo rezygnacji z konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) bez możliwości żądania zwrotu zapłaconej kwoty, o której mowa w pkt. 1 w przypadku:

a. złożenia pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji z konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) w ciągu 30 dni od daty prezentacji nowej treści Regulaminu lub jego zmiany w Serwisie, jeżeli Uczestnik nie akceptuje postanowień nowego Regulaminu bądź zmian w Regulaminie obowiązującym w dniu włączenia konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) z dniem otrzymania oświadczenia przez ATV Group& Casting On Line.
b. złożenia pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji z konta ZŁOTA GWAZDA przez UCZESTNIKA bez podania przyczyny, w każdym czasie.

9. ATV Group & Casting On Line zastrzega sobie prawo do wyłączenia konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) ze skutkiem natychmiastowym jeżeli UCZESTNIK w sposób uporczywy narusza postanowienia Regulaminu Portalu Casting On Line bądź Warunki świadczenia usługi ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny)

10. Uczestnikowi przysługuje prawo rezygnacji z konta ZŁOTA GWIAZDA (kontrakt roczny) bez zwrotu opłaty manipulacyjnej w terminie 10 dni od dnia jej aktywacji poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli o rezygnacji z usługi zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z dnia 31 marca 2000 r. poz. 271)

II. Konto ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny)

1.umożliwia uczestnikowi na 30 dni:

a) Promocję, prezentację i wykorzystanie jego wizerunku lub osobisty udział UCZESTNIKA w imprezach promocyjnych, różnych formach działalności reklamowej, filmowej, marketingowej, pokazach, reality show, eventach, castingach, konkursach oraz w innych przedsięwzięciach podobnego rodzaju przez umieszczenie zdjęć, filmów i innych materiałów na portalu www.castingonline.pl;
b) Otrzymywanie informacji drogą mailową o aktualnych castingach i zleceniach, w których pośredniczy ATV Group® & Casting On Line® na zlecenie innych podmiotów.

2. Korzyści związane z wykupieniem konta ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny):

a) Zmiana statusu z OFF line na ON line na okres 30 dni;
b) Skala głosów w profilu zostaje rozszerzona o dodatkowe 15 i 30 punktów (skala 1-5 punktów w przypadku zwykłego konta);
c) Uczestnik widzi, ile punktów otrzymał od innych użytkowników;
d) Uczestnik widzi wszystkie osoby obserwujące jego profil, a nie tylko 5 ostatnich;
e) Uczestnik ma możliwość dysponowania 10 prezentami (zakładka prezenty w profilu), a nie tylko 3;
f) Awatar Uczestnika jest wyróżniony ZIELONĄ gwiazdką;
g) Uczestnik może dodać do swojego portfolio, aż 24 zdjęcia (na zwykłym koncie 6 zdjęć);
h) W imieniu i za każdorazową zgodą UCZESTNIKA, ATV Group® & Casting On line® prowadzić będzie negocjacje z podmiotami zainteresowanymi wykorzystaniem jego wizerunku lub jego osobistym udziałem w przedsięwzięciach. O przebiegu powyższych negocjacji, których następstwem jest podpisanie za zgodą UCZESTNIKA kontraktu, o którym ATV Group® & Casting On line® zobowiązuje się bezzwłocznie powiadomić UCZESTNIKA;
i) Obsługa prawna przy zawieraniu kontraktów.

3. W celu realizacji konta ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny):

a) UCZESTNIK potwierdza, że zapoznał się z Regulaminem portalu Casting On Line, rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń, w tym w szczególności akceptuje Warunki świadczenia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny).

4. Wykupienie konta ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny):

Warunkiem wykupienia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny) na okres 30 dni i zmiany statusu z OFF na On Line jest uiszczenie przez UCZESTNIKA bezzwrotnej opłaty manipulacyjnej, na dowolny z poniższych sposóbów:

a) 10zł brutto przelewem na rachunek bankowy ATV Group® & Casting On Line® nr rachunku PKO BP 68 1020 3352 0000 1302 0164 8005;
b) poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści "GWB + KOD UŻYTKOWNIKA" na numer 91068 o wartości 12,30 zł brutto.

5. Instrukcja wysyłania SMS-a:

Uczestnik powinien wysyłać jednego SMS-a o treści:
"GWB + KOD UŻYTKOWNIKA" pod numer 91068 (koszt SMS-a to 12,30 zł brutto).

Zwrotnie otrzymuje SMS-a o treści:

"Pakiet ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny) zostal wykupiony na okres 30 dni. Pozdrawiamy castingonline.pl".

ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny) zostaje włączona na okres 30 dni od dnia dokonania wpłaty i zatwierdzenia warunków świadczenia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny).

6. Warunki przedłużenia konta ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny)

ATV Group & Casting On Line powiadomi uczestnika w terminie 14 dni przed datą zakończenia ważności stanu ON mailem lub telefonicznie o możliwości wykupienia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny) na okres kolejnych 30 dni.

UCZESTNIK potwierdza, że zapoznał się z regulaminem portalu Casting On Line®, rozumie jego postanowienia i akceptuje je bez zastrzeżeń, w tym w szczególności akceptuje Warunki świadczenia usługi ZIELONA GWIAZDA (kontrakt miesięczny).

Dołącz do nas , daj sobie szansę.!!!

Casting On Line Group

Dzięki nam wkroczysz w wielki świat filmu, reklamy i modelingu. Wykorzystaj swoją szansę! Dołącz do nas!


Zmień swój status z OFF LINE na ON LINE już dziś!
Aktualnie na stronie przebywa 1 zarejestrowanych i 54 niezarejestrowanych użytkowników. Liczba odwiedzin: 4526154
W serwisie jest już 43302 zarejestrowanych użytkowników. Zapraszamy do oglądania 119956 zdjęć.

Copyright © 2014 CASTING ON LINE by medialab.pl rollup.com.pl